Jak działamy?

Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam zadania.

Zajmujemy się kompleksową obsługą od przeprowadzenia szczegółowego audytu, doboru odpowiednich i sprawdzonych podzespołów, montażem, zgłoszeniu do zakładu energetycznego, pomocy w dofinansowaniu, udzieleniu gwarancji do  opieki serwisowej.

Nasze działania opieramy o relacje z klientem, zaufanie oraz najwyższą jakość wykonywanych usług, osiągniętą dzięki zbudowaniu zespołu wykwalifikowanych instalatorów i doradców.

Z nami będziesz mógł wybudować własną elektrownię słoneczną i ostatecznie rozwiązać problem wzrostu cen energii elektrycznej w Twoim domu, gospodarstwie czy firmie przez kolejne 25 lat.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że:

\

otrzymasz fachową i bezpłatną poradę na etapie konsultacji

\

korzystasz z dużego doświadczenia w montażu różniej wielkości elektrowni fotowoltaicznych potwierdzone referencjami

\

dostaniesz konkurencyjną ofertę na wysokiej jakości podzespołach – współpracujemy z najlepszymi dostawcami,

\

uzyskasz fachową pomoc i niezbędne informacje dotyczące uzyskania finansowania inwestycji na każdym etapie (dofinansowanie, kredyt, leasing).

Czym jest fotowoltaika?

Fotowoltaika to dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem promieniowania słonecznego na energię elektryczną przy wykorzystaniu efektu fotowoltaicznego.

W obecnej chwili dzięki instalacjom fotowoltaicznym przyłączonym do sieci, które oferuje nasza firma pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca jest możliwe również w Twoim domu, gospodarstwie rolnym oraz firmie. Taka technologia z powodzeniem sprawdza się w krajach Europy Zachodniej.

Od niedawna, dzięki nowym regulacjom zawartym w nowelizacji ustawy o OZE , również w Polsce możemy produkować prąd na własne potrzeby oraz bilansować jego nadmiary. Oznacza to, że każdy konsument energii elektrycznej może być jednocześnie jej producentem tzw. prosumentem.

Zadzwoń lub napisz do nas

Adres biura

ul.Piłsudskiego 24 lok.5

24-100 Puławy

NIP 716 278 37 57

biuro@energiadom.eu

 

kontakt